IMG_7603
Właścicielka

mgr inż. arch. Marta Wróbel

Uzyskała dyplomy mgr inż. arch. na Politechnice Gdańskiej oraz na FH Hildesheim w Niemczech, a następnie ukończyła studia Konserwacji Obiektów Kamiennych i Ceramicznych w Niemczech na HAWK Hildesheim. Odbyła liczne praktyki z konserwacji zabytków, m. in. w pracowniach konserwatorskich w Północnej Westfalii oraz w Polsce na obiektach w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. Zdobywała doświadczenie architektoniczne przy projektach architektury mieszkaniowej i biurowej w pracowniach w Hamburgu, Dreznie oraz Gdyni. Od 2008 r. prowadzi autorską pracownię architektoniczno-konserwatorską. Jest pomysłodawczynią i współzałożycielką Pracowni Projektowej GRUPA MALAGA.

Od 2012 jej zainteresowania kierunkują się również w stronę budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego.

Motto : chcesz coś zmienić, zacznij od siebie!

IMG_7324
Właścicielka

mgr inż. arch. Marta Kodrzycka

Uzyskała podwójny dyplom architektoniczny na Politechnice Gdańskiej i w HAWK Hildesheim w Niemczech.

Praktykę zdobywała w renomowanych biurach projektowych w Hamburgu i Essen z zakresu architektury mieszkaniowej, użyteczności publicznej oraz kształtowania krajobrazu.

Po powrocie do Polski współzałożycielka Pracowni Projektowej GRUPA MALAGA, gdzie na co dzień zajmuje się projektowaniem architektonicznym, a także aranżacją wnętrz budynków mieszkalnych i usługowych.

Odwiedź naszą pracownię

Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum

telefon

Marta Wróbel: 608 446 146
Marta Kodrzycka: 796 669 909

adres

ul. Prof. Wróblewskiego 25, 80-234 Gdańsk